Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Message
ta: தகவல்

en: Page
ta: பக்கம்

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
