Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: more
ur: مزید

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: ›
ur: ‹
