Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
