Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: more
ca: més

en: Message
ca: Missatge

en: Send Email
ca: Enviar correu electrònic

en: Page
ca: Pàgina

en: Notifications
ca: Notificacions

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Notification
ca: Notificació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: Master
ca: Mestre
