Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
