Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: more
el: περισσότερα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
