Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: more
es: más

en: Message
es: Mensaje

en: Send Email
es: Enviar correo electrónico

en: Page
es: Página

en: Notifications
es: Avisos

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Notification
es: Notificación

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Groups audience
es: Grupos de audiencia

en: Master
es: Máster
