Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: more
et: veel

en: Message
et: Teade

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Notifications
et: Teated

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
