Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: more
fi: lisää

en: Message
fi: Viesti

en: Page
fi: Sivu

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: Master
fi: Isäntä
