Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: more
hu: tovább

en: Message
hu: Üzenet

en: Send Email
hu: Email küldése

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Notifications
hu: Értesítések

en: plus
hu: plusz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Notification
hu: Értesítés

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
