Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: more
id: selengkapnya

en: Message
id: Pesan

en: Page
id: Halaman

en: Notifications
id: Notifikasi

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
