Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Message
km: សារ

en: Page
km: ទំព័រ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
