Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: more
lv: vairāk

en: Message
lv: Ziņojums

en: Send Email
lv: Nosūtīt Epastu

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
