Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
