Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: more
oc: mai

en: Message
oc: Messatge

en: Page
oc: Pagina

en: Notifications
oc: Notificacions

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
