Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: more
si: තවත්

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
