Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: more
sk: viac

en: Message
sk: Správa

en: Send Email
sk: Odoslať e-mail

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
