Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: more
tr: daha fazla

en: Message
tr: İleti

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
