Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
