Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: more
uk: ще

en: Message
uk: Повідомлення

en: Send Email
uk: Надіслати лист

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: plus
uk: плюс

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
