Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: more
fa: بیشتر

en: Message
fa: پیغام

en: Send Email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
