Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: more
is: meira

en: Message
is: Boð

en: Page
is: Síða

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
