Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: more
he: עוד

en: Message
he: הודעה

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Notifications
he: הודעות

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
