Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: more
it: altro

en: Message
it: Messaggio

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Notifications
it: Notifiche

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Notification
it: Notifica

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
