Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: more
ja: 続き

en: Message
ja: メッセージ

en: Send Email
ja: メールを送信

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Notifications
ja: 通知

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Notification
ja: 通知

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
