Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: more
lt: daugiau

en: Message
lt: Žinutė

en: Page
lt: Puslapis

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
