Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: more
my: ပို၍

en: Message
my: သတင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
