Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: more
pt: mais

en: Message
pt: Mensagem

en: Send Email
pt: Enviar email

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Notifications
pt: Notificações

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Notification
pt: Notificação

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Groups audience
pt: Audiência dos grupos

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Appliquer
pt: Aplicar

en: Trier par
pt: ordenar por

en: Réinitialiser
pt: Reiniciar

en: Add to Calendar
pt: Adicionar ao calendário
