Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: more
ru: ещё

en: Message
ru: Сообщение

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Notifications
ru: Уведомления

en: plus
ru: плюс

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Notification
ru: Уведомление

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Groups audience
ru: Находится в группах

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
