Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: more
sv: mer

en: Message
sv: Meddelande

en: Send Email
sv: Skicka e-post

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Notification
sv: Avisering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Groups audience
sv: Målgrupper

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
