Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Page
am: ገጽ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
