Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: more
be: болей

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Page
be: Старонка

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
