Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: more
gl: máis

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Page
gl: Páxina

en: plus
gl: máis

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
