Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: more
hy: ավելի

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Page
hy: Էջ

en: « first
hy: « առաջինը
