Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: more
jv: pepaké

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
