Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Page
kk: Бет

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
