Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
