Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: more
mr: आणखी

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Page
mr: पान

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
