Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Send Email
nl: E-mail versturen

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Notifications
nl: Meldingen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Notification
nl: Melding

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Appliquer
nl: Toepassen

en: Réinitialiser
nl: Reset

en: Add to Calendar
nl: Toevoegen aan kalender

en: Opigno Apps
nl: Opigno-apps

en: Notify everyone
nl: Iedereen op de hoogte brengen
