Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: more
pl: więcej

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
