Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: more
sq: tjetër

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Page
sq: Faqe

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
