Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Page
ta: பக்கம்

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
