Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: more
vi: thêm

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Notifications
vi: Thông báo

en: plus
vi: cộng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
