Opigno Notifications App (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: more
ar: المزيد

en: Message
ar: الرسالة

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
