Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: more
bg: още

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Page
bg: Страница

en: Notifications
bg: Известия

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
