Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: more
da: mere

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Send Email
da: Send e-mail

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Notification
da: Underretning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
