Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: more
eo: pli

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
