Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: more
fil: marami pa

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Page
fil: Pahina

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
