Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: more
gu: વધુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
