Opigno Notifications App (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
